fbpx

Metarc Interior

Bugüne kadar mimarlığın gelişimi yapı teknolojilerinin elverdiği ve insan gücüyle inşa edilebilecek bir sistematikle gelişti. Ancak geldiğimiz noktada, özellikle son 20 yılda çok hızlı gelişen teknolojiyle birlikte mimarlıkta da büyük değişimler oldu. Bunlardan ilki; yeni evren yani Metaverse ile başlıyor.
Metaverse, hiçbir kurum ya da markanın kayıtsız kalamayacağı dev bir dönüşüm olmasının yanı sıra çok hızlı bir şekilde ilerlemekte olan yeni bir evren.
Mimarlar, artık portfolyolarındaki hikâye anlatımları için yeni bir sürece giriyor. Metaverse platformunda farklı etkileşim seviyeleri olacak. Artık bir mimar, üç boyutlu nesne tasarımı, hareket tasarımı, animasyonlar gibi grafik tasarımını temelli sanal ortam pratiklerinin nasıl tasarlanacağını öğrenecek.
Bu yeni biçimsel metalaşma çağında Metarc mimarları, formların değil yenilikçi etkileşim sistemlerinin tasarımcılarıdır. Tecrübeli tasarım, üretim ve uygulama kadrosu ile sadece istekleri değil farkında olunmayan ihtiyaçları ve bunlara çözümler üretmeyi de ilke edinmiştir.
Ve her şeyden önce Metarc, kendini yaptığı işin en iyisini başarmaya adamış, yetenekli insanlardan oluşan ekibiyle yola çıkmış bir takımdır.

Bize Yazın!